İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşen dünyamızda sosyal medya yönetimi ve şirket sayfalarının entegre edildiği Facebookinstagram gibi sosyal medya stratejisi önem arz etmektedir. Alanında uzman danışmanlık firmaları markalar için sosyal medya danışmanlığı ve marka yönetimi eğitimleri vermektedir. Sosyal medya stratejisi dikkate alınarak hazırlanan aylık marka yönetimi paketleri müşterilere sunulur, markanın görselinden logosuna, renk seçiminden canlılık durumuna kadar birçok noktada marka yönetimi yapılır. Grafik tasarım, marka yönetimi, online itibar yönetimi, logo ve kampanyalar oluşturma gibi hizmetlere ulaşmak artık çok kolay.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya bir eğlence mekanı olmakla beraber, markalar ve kişiler için de oldukça elverişli bir reklam ve tanıtım mecrasıdır. Geleneksel medya araçları olan televizyon, radyo, gazete ve dergi gibi araçların reklam pastasındaki payı her geçen gün azalmaktadır. Reklam ve tanıtımın yeni adresi artık toplumların dijitalleştiği günümüzde dijital medya ve sosyal medya olmaktadır.

Sosyal medya yönetimi kişi veya firmaların sosyal medya hesaplarının yönetilmesindeki önemli noktaları bilmek ve ona göre bir sosyal medya stratejisi belirlemeyi gerektirir. Sosyal medya sayfa ve hesaplarının nasıl yönetileceği, daha fazla kişiye etkili şekilde ulaşmak için neler yapılması gerektiği, acil durumlarda uygulanacak olan acil durum yönetiminin belirlenmesi, sosyal medya hesaplarının yönetildiği firmanın marka yönetiminin de nasıl yapılacağı sosyal medya yönetimi paketine dahildir.

Ürün Fotoğrafçılığı
Grafik & Tasarım
Whatsapp
Ara