ZamanDoluyor.com | E-Ticaret Kazandırıyor

Firmamız Hakkında

2018 yılından beri farklı sektörde ki firmalara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ekip olarak E-Ticaretin tüm operasyonel süreçlerini yönetmekteyiz. Görevimiz siz değerli müşterilerimizin fikirlerini doğru bir şekilde analiz edip gerekli algoritmayı izleyerek sonuca ulaşmaktır. Ulaşılan nokta da başarıyı yakalamak öncelikli hedefimizdir. İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde sıralayıp gerekli fizibilite çalışmasını yapmaktayız. Sonuçlara göre gerekli aksiyonları alıp iş planımızı oluşturup sizinle paylaşmaktayız. Zamandoluyor.com olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde 'lider ' konumuna erişmektir.
Misyonumuz

Görevimiz siz değerli müşterilerimizin fikirlerini doğru bir şekilde analiz edip gerekli algoritmayı izleyerek sonuca ulaşmaktır. Ulaşılan nokta da başarıyı yakalamak öncelikli hedefimizdir...


Vizyonumuz

Zamandoluyor.com olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde 'lider ' konumuna erişmektir...

ZamanDoluyor.com | E-Ticaret Kazandırıyor

Müşteri Yorumları


Mali Müşavir
Şirketimizin e-ticaret iş ortağı olarak zamandoluyor.com’u seçtiğimizden bugüne kadar birlikte çok yol kat ettik, yeni açıldığımız bu alanda kafamız soru işaretleri ile doluyken Zamandoluyor’dan aldığımız destek ve kaliteli hizmet bizi hedeflediğimiz yolda çok ilerilere taşımıştır. Bu nedenle kendilerine güveniyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Fatih Çimen
Mali Müşavir
Genel Müdür
zamandoluyor.com ile çalışmak bize ayrıcalıklar kazandırdı. Sitemizin düzenlemesinden tutunda sitemizin hareketliliğine kadar birçok konuda ayrıcalıklar sağladı. Zamandoluyor.com ile çalışmaktan memnunuz herkese de tavsiye ediyoruz.
Cem Altıntaş
Genel Müdür
Sporcu
zamandoluyor.com her zaman sadece yapabileceği işe söz veren, dürüst, yaptığı işin arkasında duran, işi temiz yapan, kendisini devamlı güncelleyen profesyonel bir firmadır. Kesinlikle tavsiye ederim.
Erol Sarıtaş
Sporcu
Mali Müşavir
Öncelikle Zamandoluyor’a güveniyoruz, en önemlisi bu. Destek sistemi mükemmel, sorun yaşatmadığı için teşekkür etmek istiyoruz. Teşekkürler zamandoluyor.com.
Sedat Örenli
Mali Müşavir
İş Geliştirme Müdürü
İnternet sitesi kurmaya karar verince konu ile ilgili çalışma yapan yazılım firmalarını araştırmaya koyuldum. Bir kaç günlük araştırmanın sonunda zamandoluyor.com yazılım paketi örnek programını düşündüğüm işime uyguladım. Aradığım bütün özelliklerin zamandoluyor.com yazılımı tarafından karşılandığını görünce tereddütsüz aldım.
Atilla Yıldırım
İş Geliştirme Müdürü
Müşterilerimiz
0 +
Projelerimiz
0 +
Destek Talebi
0 +
Çalışanlar
0 +
Whatsapp
Ara